Chorvatsko

Na této stránce naleznete veškeré informace z průběhu pobytu dětí v Chorvatském Igrane.

ZV ZO OSŽ žst. Most žádá všechny rodiče, kteří mají přihlášeny svoje děti na pobytový zájezd do CHORVATSKA, aby neprodleně nahlásili čísla cestovních dokladů (PASŮ) na ZV.

Děkuji, předseda ZO Šafránek

MIMOŘÁDNÁ INFORMACE !!!

pro rodiče dětí, které se zúčastní pobytového zájezdu do Chorvatska ve dnech 29.5. – 7.6.. 2012

Sraz všech účastníků bude v úterý 29.5. 2012 před vlakovým nádražím v Mostě v 15.45 hod.

Odjezd je plánován na 16.00 hod.

Nezapomeňte svým dětem zabalit: vhodné oblečení a obutí (s přihlédnutím na délku pobytu) hygienické potřeby, boty do vody ! (povinné kvůli mořským ježkům) plavky, pokrývku hlavy, ochranné prostředky na opalování, cestovní doklady (pas), kartičku pojišťovny,  případné léky (na dávkování upozornit pana Šafránka) kapesné (nejlépe chorvatskou měnu KUNA, ve výši 400 kun, dále dle uvážení české koruny, děti budou mít možnost nakupovat v penzionu i za naše koruny. Jako poslední je varianta Eura, které nedoporučuji z důvodu nepříznivého směnného kurzu v Chorvatsku, české koruny se mění s výhodnějším kurzem) svačinu a pití na cestu (možnost nákupu pití v autobusu)   V průběhu pobytu uskutečníme fakultativní výlet lodí. Veškeré dění můžete vážení rodiče sledovat ve fotogalerii na stránkách naší základní organizace www.zooszmost.cz , která bude průběžně během pobytu Vašich dětí aktualizována.

Příjezd je plánován na čtvrtek 7.6. 2012 mezi 10 – 11 tou hodinou ranní opět před budovu mosteckého vlakového nádraží, v případě změny budete informováni SMS zprávou, napište prosím dětem číslo svého mobilního telefonu. 

Zvažte prosím zda dětem dáte sebou mobilní telefony, jedná se hlavně o případnou ztrátu a o výši provolaných minut, aby jste zvláště u takzvaných chytrých telefonů nebyli nemile překvapení výší fakturovaných částek !

Bližší informace dostanete na ZV OSŽ ŽST MOST tel. 25585 nebo 972425585 či 732 900 009 a také na www.zooszmost.cz

V Mostě dne 14. 05. 2012 za ZO OSŽ ŽST Most:

Bohumil Šafránek v.r.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>